Volné pozice

ASP.NET Developer

Chcete, aby výsledky vaší práce používali tisíce lidí? Pojďte se podílet na vývoji a rozvoji komplexního pokladního systému.​

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​vývoj a rozvoj pokladního systému a jeho jednotlivých modulů – jako je třeba účetnictví, banking, výroba, sklady, pokladní SW a další
  • budete se podílet i na analýze požadavků a návrhu architektury produktů
  • zároveň vás čeká testování a tvorba technologické dokumentace

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​být kovaný/á v programování v .NET (ASP.NET Core)
  • zabodujete znalostí .NET Core, C#
  • uvítáme předchozí praktickou zkušenost s frameworky (Hibernate, LinqToSql, MAF, WIF)
  • budou se vám hodit zkušenosti s WebServices, WCF, SOAP, XML, XSD a znalost databází MS SQL, PL/SQL
  • výhodou je znalost webových technologií (jQuery, HTML, JavaScript, CSS, AngularJS, nástrojů LESS/SASS, Bootstrap) a jejich užití v ASP.NET aplikacích
  • práci na projektu vám zjednoduší znalost UML, EA na úrovni čtení
  • uvítáme váš zájem na spolupráci při tvorbě analýzy či architektury
  • organizovanost, spolehlivost a profesionální a proaktivní přístup
  • schopnost stanovit si priority, zájem dotahovat věci do konce
  • pro komunikaci v týmu je potřeba výborná znalost Č/SJ, anglický jazyk na pokročilé úrovni

CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí rostoucí, a přesto stabilní české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budeš učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací najdeš na Cleverlance FB stránkách
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • práci v moderních kancelářích na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • benefity (MultiSport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou