Volné pozice

Angular Developer

Frontend je pro tebe nejdůležitější část SW řešení a jednoznačně jsi si vybral Angular jako technologii, které dokáže naplnit tvé očekávaní funkčnosti. Přidej ruku k dílu a dej tvář backendům!​

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​budeš se podílet na analýze funkcionalit, navrhovat a vyvíjet nové UI v Angularu
  • budeš odpovědný/á za kvalitu naprogramování a dodaní svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace
  • prvním projektem to nekončí – do budoucna tě v případě zájmu čeká další spolupráce na projektech v interních týmech Cleverlance nebo spolupráce přímo u našich zákazníků
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​vývoj v Angular2+ tě živí a dokážeš vést juniorní kolegy a dávat technické rady týmu
  • jako Angularista si uvědomuješ důležitost Angular CLI, HTML, CSS a Typescript při samotném vývoji
  • npm je součastí vybavení, hlavně když se pro backgroundovou část WebApp používá RxJs, NodeJs
  • pak už jen znalost některého repository systému (např. Git, SVN)
  • výhodou je pro tebe zkušenost s Flexem
  • vítána zkušenost s vývojem enterprise webových řešení
  • zkušenost s agilním vývojem SW
  • komunikativní znalost anglického jazyka a český / slovenský jazyk podmínkou
  • chuť inovovat a stále se učit nové věci
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí rostoucí, a přesto stabilní české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budeš učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací najdeš na Cleverlance FB stránkách
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • práci v moderních kancelářích na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • benefity (MultiSport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou