Volné pozice

DevOps Engineer

Vidíš v technickém pokroku také nutnost zjednodušení funkčnosti a urychlení procesů? Přidej se k specialistům, kteří vnímají nové technologie nejen přes jejich pokrok, ale také pracují na jejich neustálém zlepšování.​

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​budeš součástí týmu, který poskytuje řešení pro Docker
  • budeš spolupracovat s vývojářským týmem na kontinuální integraci
  • budeš se podílet na zlepšování, zrychlování / automatizaci IT procesů včetně sítí a vývoje
  • budeš zastávat roli systémového administrátora Linuxu, kde zúročíš své zkušenosti s bash/sh, shh
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​Linux, Docker a základy provozu sítě jsou nutností, SQL
  • Redis, či Consul budeš k práci potřebovat také
  • výhodou Ti bude na ovládání přes CLI AWS, primárně Azure
  • aktivně se orientuješ v obuilding pipeline TFS, příp. Jenkins/Gitlab/Bitbucket
  • zaboduješ zkušenostmi s Kubernetes/Swarn, Proxy/LB, Apache/Nginx, GIT, nebo orientuješ se v administraci nástrojů SQL, Tomcat, Consul
  • velmi aktivně zúročíš své zkušenosti s orchestrací – puppet/chef/ansible
  • umíš výborně česky či slovensky, aktivní angličtinu potřebuješ minimálně na technickou dokumentaci
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve svém rozvoji
  • otevřené a přátelské prostředí
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • mobil s tarifem a zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, stravenky, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Správa systémů; Ostatní
Datum nástupu: dohodou