Volné pozice

DevOps Engineer - banking

​Automatizace, zlepšování a nasazení IT řešení v bankovnictví přináší další krok k zjednodušení procesů a služeb. Pokud máš přehled v moderních nástrojích, aplikací a si seznámen s vývojem mobilních aplikací, tak podpor jejich funkčnost a dostaň je o krok dál.​

CO VÁS ČEKÁ?
  • v roli DevOps Engineer budeš vyvíjet nástroje na automatizaci instalace a zlepšování infrastruktury aplikací a taky jejich nasazení
  • budeš mít na starosti design, architekturu a také vývoj mobilních aplikací pro Android
  • jako součást týmu budeš komunikovat s product owner v oblasti vývoje moderních nástrojů a frameworků v bankovnictví
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​práci ti usnadní zkušenost z následujícími technologiemi, i když nejsou nutné všechny: Oracle Weblogic, JMS; Teamcity; Bash scripting; Docker, Kubernetes; Jenkins/Hudson; Splunk, Nagios
  • je potřeba, abys měl/a dokladovatelnou zkušenost orchestrací – puppet/chef/ansible
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve svém rozvoji
  • otevřené a přátelské prostředí
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
  • mobil s tarifem a zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, stravenky, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Správa systémů; Ostatní
Datum nástupu: dohodou