Volné pozice

Operation Specialist

​Do našeho brněnského oddělení Supportu hledáme specialistu, který bude zajištovat aplikační podporu našich významných klientů. Pokud rád/a řešíte technické problémy a nebojíte se hledat vhodná řešení a komunikovat, pak je to správná volba.

CO VÁS ČEKÁ?
  • vaší odpovědnosti bude technická podpora aplikací pro naše klienty
  • zajištění bezproblémového fungování aplikací, proaktivní vyhledávání a odstraňování incidentů
  • předávání vzniklých problémů na tým programátorů
  • pozice vyžaduje práci v pohotovosti, občasnou, zpravidla plánovanou práci v nočních hodinách ​

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • hodit se vám budou základní znalosti Linuxu a jazyka SQL
  • pro orientaci v systémech a databázích, další potřebné technologie vás rádi naučíme
  • výhodou je orientace ve světe Java vývoje, na úrovní čtení logů
  • nutností je určitá dávka samostatnosti při poskytování podpory svěřeným klientům a pečlivost při řešení incidentů
  • odpovědnost za plnění úkolů, nenecháme vás v tom o samotě, oporou vám bude tým s mnohaletými zkušenostmi
  • nebojíte se komunikovat a hledat vhodná řešení
  • hodit se k tomu bude i dávka asertivity a umět si stanovovat priority
  • komunikace probíhá v ČJ/SJ
  • AJ je vyžadována na úrovní čtení dokumentace ​

CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • zázemí moderních kanceláří v Brně Slatině, s kolárnou a dostatkem parkovacích míst
  • mobilní telefon, zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • benefity (možnost částečného home office, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenkový paušál, MultiSport karta, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další) ​

Lokalita: Brno
Obor: Vývoj; Správa systémů
Datum nástupu: Dohodou