Volné pozice

Security Architect

Hledáme bezpečnostního guru! Ovládáte oblast kybernetické bezpečnosti? Jste člověk, který rád sestavuje z dílků fungující celky? A co když některé části chybí a jiné nepasují? K dispozici Vám dáme nejmodernější nástroje a necháme plnou důvěru při řešení komplexních problémů. Přidejte se do našeho týmu jako Security Architect.​

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​​zodpovídat za kvalitu a neprůstřelnost našich řešení
  • využít své hluboké technické vědomosti a znalosti SW bezpečnosti, IT architektur a šířit bezpečnostní povědomí mezi zákazníky
  • vytvářet analýzy a návrhy řešení, optimalizovat řešení a vytěžovat maximum z našich „krabic“
  • zodpovídat za velmi složité integrace a navrhovat alternativní řešení v případě, že se něco nepodaří nasadit
  • pomoc s presale.
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​VŠ vzdělání v IT oboru nebo ekvivalentní zkušenost
  • IT bezpečnost
  • využívat svých zkušeností s audity, security hardeningem
  • správu systémů Linux nebo Windows
  • mít přehled v osvědčených postupech IT bezpečnosti
  • další odborné kvalifikace z uvedených technických oblastí – počítačové sítě, IAM, FW, SIEM, PKI, DNS, NTP, DLP, VM infrastruktura – jsou vítány
  • praxe s Cloud Security výhodou
  • porozumění kryptografickým principům
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • být týmový hráč
  • výborné komunikační schopnosti
  • anglický jazyk, výhodou německý jazyk
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí stabilní české firmy
  • moderní HW a SW (nejnovější systémy pro detekci a vyhodnocování útoků)
  • široký výběr vzdělávacích aktivit (možnost večerních školení, pravidelných interních workshopů, získání dalších certifikací)
  • flexibilní pracovní dobu, home office
  • šanci zajímavých zahraničních služebních cest
  • příležitost účasti na světových konferencích
  • účast na konferenci Security
  • možnost ovlivňovat své směřování ve firmě
  • prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci
  • otevřené, přátelské prostředí, mladý kolektiv
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • nápoje zdarma (káva, čaj), pravidelné snídaně, ovocné dny, ...
  • bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím (AJ/NJ/…), stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu, slevy na produkty aj.).

Lokalita: Praha; Brno
Obor: Security
Datum nástupu: dohodou