Volné pozice

Tester se znalostí SAP

Umíte najít chyby i tam, kde je ostatní nevidí? Je pro vás testování softwaru dobrodružstvím? Máte-li zkušenost s manuálním testováním, ideálně SAPu a jeho modulu FIN, máme pro vás zajímavou příležitost na projektu v oblasti telco. ​

CO VÁS ČEKÁ?
  • ​primárně se budete věnovat manuálnímu testování programu SAP, a to podle připravených test scénářů, ale užijete si i prostoru pro free testing
  • čeká vás reporting a dokumentace chyb
  • budete úzce spolupracovat s dalšími členy týmu

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​základem je vaše předchozí aktivní zkušenost s manuálním testováním SW a používáním testing nástrojů
  • vítána je vaše praxe se SAPem a orientace v jeho FIN modulu
  • dokážete porozumět logice aplikací po funkční stránce
  • body navíc získáte svou znalostí základních účetních pojmů a přehledem ve fungování finančních toků ve firmě
  • hledáme týmového hráče, který je zodpovědný, má aktivní přístup k práci a řešení problémů, je samostatný a se smyslem pro detail
  • vaší výhodou je znalost XML, SQL a dobrá znalost MS Office
  • skvěle ovládáte češtinu/slovenštinu, slušně angličtinu

CO NABÍZÍME?
  • zázemí rostoucí, a přesto stabilní české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací najdete na Cleverlance FB stránkách ​​
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • notebook, mobil s tarifem, a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na stravné, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, občerstvení na pracovišti, MultiSport karta, po vzájemné dohodě a kvalitním seznámením se s řešením pak možnost částečného home office, a další)​

Lokalita: Praha
Obor: Testování softwaru
Datum nástupu: Dohodou