Volné pozice

Analyst

Neslevujte ze svých nároků! Rozhlížíte se v roli analytika po zajímavé náplni práce a chcete, aby byl projekt pro vás přitažlivý také technologicky? Můžeme vám nabídnout obojí - kombinaci analýzy, requirement managementu, test analýzy, a to v agile vedeném projektu v oblasti IoT v automotive.

CO VÁS ČEKÁ?
  • budete spojovacím článkem účastníků projektu od A do Z, tj. od zjišťování a ověřování požadavků se zástupci zadavatele, přes organizaci a vedení řešitelských schůzek, návrhy a prezentace řešení klientovi a vývojovému týmu, včetně projednávání změn v dodávce, modelování procesů, zpracování návrhů obrazovek, až po podporu při přípravě a organizaci testů, test analýzy a ověřování plnění zadání
  • primárně budete odpovědný/á za tvorbu business analýz a kvalitní analytické dokumentace ​

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • orientujete se v současných metodách a CASE nástrojích, používaných při zjišťování požadavků, jejich analýze, specifikaci a ověřování
  • vítáme vaše zkušenosti z dodávky IT projektů v automotive, zabodujete znalostí IoT oblasti
  • nejsou vám cizí pojmy jako jsou requirement analysis, use case, prototypování, modelování v EA a UML, JIRA
  • u nás zúročíte své zkušenosti s agilním vývojem SW
  • dokážete kvalitně vést workshopy, umíte naslouchat a současně umíte pracovat systematicky a prioritizovat podstatné informace a postupy
  • zakládáte si na svém analytickém přístupu, spolehlivosti, pečlivosti a prezentačních dovednostech
  • skvěle ovládáte češtinu a výborně angličtinu v písemné i ústní formě ​

CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách ​
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní s možností využití pro své rodinné příslušníky
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • benefity (MultiSport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, příspěvek na stravné, ​občerstvení na pracovišti, bohatou nabídku firemních akcí, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další) ​

Lokalita: Praha
Obor: Analýza
Datum nástupu: Dohodou