Volné pozice

Linux System Administrator

Pro náš brněnský Support hledáme specialistu, který bude zajišťovat podporu interních vývojových týmů a provoz systémů našich klientů.
Pokud si rozumíte s Linuxem a pojmy jako RHEL, CentOS, Jenkins, Docker, Apache, Tomcat vám nejsou cizí, pak je to správná volba.
Hledáme týmového hráče, který postupem času zastřeší zajímavé technické projekty a má chuť objevovat nové technologie.

CO VÁS ČEKÁ?
  • ve vaší odpovědnosti bude technická správa interních a zákaznických systémů a aplikací
  • budete se podílet na přípravě nových a upgrade stávajících testovacích a produkčních prostředí
  • součástí je i deployment (a automatizace) aplikací do testovacích a produkčních prostředí
  • správa monitorovacího nástroje Zabbix, úpravy monitorovacích sond apod.
  • zajištění bezproblémového fungování aplikací a proaktivní vyhledávání a odstraňování potencionálních problémů
  • nemine vás ani tvorba a aktualizace dokumentace pro operační prostředí
  • pozice vyžaduje i práci v pohotovosti, občasnou, zpravidla plánovanou práci v nočních hodinách

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • neobejdete se bez praktických zkušeností s RHEL/CentOS 7+ a znalostí Apache 2.4
  • máte zažité skriptování v Bash
  • budou se vám hodit zkušenosti práce s certifikáty (OpenSSL, Keytool, generování, podepisování, konverze formátů, ...)
  • a zajišťováním provozu Java aplikací (základní investigace problémů z logů)
  • oceníme znalost Docker (tvorba Dockerfile, Docker Compose, …)
  • a orientaci v oblasti bezpečnosti (Hardening OS, Hardening webserverů a aplikačních serverů)
  • jako verzovací systém používáme GIT včetně aktivního používání GitLAB CI
  • i s těmito technologiemi se u nás můžete potkat, resp. pokud je znáte, je to pro vás velká výhoda: Zabbix, Jenkins, Apache Tomcat, PostgreSQL, MongoDB, iptables, Kubernetes

CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na ​Cleverlance FB stránkách
  • zázemí moderních kanceláří v Brně Slatině, s kolárnou a dostatkem parkovacích míst
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Brno
Obor: Správa systémů
Datum nástupu: Dohodou