Volné pozice

.NET Developer

V našom internom tíme mobilného vývoja, ktorý dodáva mobilné aplikácie zákazníkom Cleverlance, uvítame posilu na pozícií skúseného .NET Developera. Čaká Vás primárne práca na backende. Pokiaľ máte chuť sa podieľať na novom projekte s čistou architektúrou, jasnými víziami a stratégiami, dajte nám o sebe vedieť.

CO VÁS ČEKÁ?
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​programovať v C#/.NET na pokročilej úrovni
  • mať skúsenosť s implementáciou webových služieb WCF, REST, SOAP ako aj praktická skúsenosť s TFS
  • určite zúročíte doteraz nadobudnuté zručnosti a znalosti s vývojom v aspoň jednej v týchto technológiách ASP.NET- ASP.NET MVC 5, WPF
  • mať skúsenosť s REST API
  • vedieť sa dobre orientovať v systéme GIT ako aj v agilných metodikách
  • určite by ste mal/a vedieť pracovať s MS-SQL a T-SQL
  • uvítame tiež znalosť webových technológií (HTML, JavaScript, CSS, AngularJS, LESS/SASS, Bootstrap)
  • výhodu pre Vás bude aj skúsenosť s vývojom webových aplikácií na technológiách ASP.NET
  • mať profesionálny a proaktívny prístup, chuť učiť sa
  • denne komunikujeme v slovenskom alebo v českom jazyku, anglický jazyk požadujeme na technickej úrovni
CO NABÍZÍME?
  • ​zázemie dynamicky rastúcej, a napriek tomu stabilnej českej firmy, pôsobiacej na trhu už od roku 2000, na Slovensku pôsobíme od roku 2005
  • priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
  • u nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji
  • kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
  • dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie
  • otvorené a priateľské prostredie
  • základná zložka mzdy od 1600 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
  • podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia - viac informácií na Cleverlance FB stránkach
  • zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
  • moderné kancelárie v centre mesta, v blízkosti historického centra (v dobrej dostupnosti MHD i na bicykli, či kolobežke)
  • občerstvenie na pracovisku, stolný futbal, firemná knižnica
  • benefity (Multisport karta, firemný futbal, výuka AJ/NJ, vstupy do fitness centra, sick days, stravné lístky, teambuildingy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, široká ponuka firemných akcií pre zamestnancov i pre rodinných príslušníkov a ďalšie)

Lokalita: Bratislava
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou