On-line

Ukraine Testing Academy

Testování softwaru

Більше неможливо зареєструватися на цю подію.
Дякую за розуміння.Хочеш отримати можливість працювати в ІТ? Зроби перший крок вже сьогодні та дізнайся, як тестувати програмне забезпечення. Для всіх охочих стати тестером програмного забезпечення ми витворили програму навчання - Ukraine Testing Academy.

​​​​​​ЩО ПОТРІБНО ВМІТИ, щоб академія принесла результати?

​Основою є логічне мислення та зацікавленність до інформаційних технологій. Не забувай про активний підхід до праці, ентузіазм та бажання навчатись у цій сфері. Тобі стане в нагоді вміння працювати в команді, вміння брати відповідальність за результати і вміти доводити завдання до логічного завершення. Ти повинен вміти працювати в MS Office, добре знати українську, російську. Aнглійська буде також в нагоді (в цій мові вживається багато термінів в ІТ). Отримаєш наше визнання, якщо знаєш хоча б на базовому рівні чеську мову, в будь-якому випадку, це не є умовою.​

ЩО ТОБІ ПРИНЕСЕ АКАДЕМІЯ?

Вивчиш основи тестування програмного забезпечення, ознайомишся з аналізом тестів, інструментами та технологіями, які використовуються при тестуванні. Ми не обіцяємо одразу взяти тебе на роботу, але ми хотіли б допомогти тобі здійснити свою мрію працювати у сфері, яка має майбутнє.

ДО​ДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Ця академія безкоштовна і в першу чергу призначена для українців, які хочуть найближчим часом знайти роботу в ІТ. Навчання будуть проводитись українською та російською мовами, за участі наших колег із Cleverlance. Testing Academy проходитиме з понеділка (02.05.2022 р.) по середу (04.05.2022 р.) онлайн від 16:00 до 18:00. Для блискучого результату необхідно бути присутнім у всі дні. Уся програма безкоштовна та проводитиметься в онлайн формі, але кількість учасників є обмежена. Тож тобі доведеться поборотись за своє місце, поспілкуватися з нами та пройти виборчу співбесіду. Спробуй виконати тест за посиланням https://www.create-it.cz/Blog/Stranky/TCA_UA.aspx​ ​і дізнайся, чи є в тебе задатки тестера. Також, не забудь надіслати нам своє резюме за допомогою форми нижче.


Вас зацікавила ця подія і ви хочете щось запитати?
Напишіть на . Кількість місць обмежена, тому не зволікайте та реєструйтесь!


Увійти до: Ukraine Testing AcademyПрикріпіть своє резюме:* 
  


Відправляючи цю форму, погоджуєшся на збір, зберігання та обробку наданих тобою персональних даних. Буде добре, якщо ти прочитаєш повне формулювання умов, чинних відповідно до Чеського законодавства / Словацького законодавства. Обери, для яких призначень ти надаєш нам свою згоду:Captcha: